Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deneyimli Staff

cutthroatstr

Öne çıkan mesajlar

kız olunca noluyo
serverdaki player sayısında patlama felan olacak heralde
sonra serverin ismi abaza uo shard :)
sayin gm hanfendi bakarmısınız bişiyim kaybettim benim evde gelin bi sn :) ne göstercem hehe[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

lan olum app mi diyorsunuz bilmem ama aynı szi tarif ediyor çok ta tikimde ister staff olarak gelin ister gelmeyin ben sadece insan gibi teklif ettim makara yaptıım kdr ciddiyim dir.İsteyen varsa kendini serverda komut testi yapıcaz ve olursa alıcaz kapın size açık ama insan olana[signature][hline]Griffen Uo Shard Owner Lichestien
Sosyal ağlarda paylaş

komut testi derken kardeş yahu işte ne biliyorsun fln komutlarla ilgili larak ve bide staff olarak alınanlarla toplanıp buluşuyoruz tabi ist içi olanlarla bu serverdan çok yeni arkadaşlığın başlangıcı oluyor.Server benim değil sadece.Açtığım server shardımızdaki tum staffların...Eski quaxis gm i,slayertr seer ı ,darknesstime ownerı,gm,admini de serverımıza geliyor.[signature][hline]Griffen Uo Shard Owner Lichestien
Sosyal ağlarda paylaş

çoluk cocuk dolmuş buraya 2002 den beri üyey,m buraya boyle eziklik gormedim bende belki staff için yeterli değilim ama en azından insan azim edince betonu delermiş eksiğim mutlaka varmış bu yuzden deneyimli bir staff arıyorumya paylaşmak müslümanlar için önemlidir sevabdır.Ama siz gırgır geçin insan ca staff dedim espiri yapmaya çalışan keklikler demedim[signature][hline]Griffen Uo Shard Owner Lichestien
Sosyal ağlarda paylaş

staff alıcamdır başvurun alayım. ama kadınlar tercihimdir. erkekler gelirse kışkışlıcam. herkese açık ama kadınlar daha açık pardon kadınlar daha torpilli. neyse.
sulanırız kıza bir güzel, kadın gm var diye de oyuncular gelir servera şahane olur valla.
ay pardon burası internet bölümüymüş ben uo emülatörleri bölümü sanmıştım. olcak ne olcak ki, uo hakkında herhangi bir sorumu alakasız olsa da paticik.com bölümüne yazmaktan çekinmiyorum.
saçmalıyor muyum? yok canım hiç de bile, her zaman ki halim bu benim.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...